Aktuality

Posunutí termínu uzavírky účelové komunikace Mácova

11. 06. 2024

Vážení občané,

z důvodu nepříznivého počasí dochází k posunutí termínu uzavření účelové komunikace Mácova ( tj. od křížení s ul. Černohorskou po most přes komunikace Hradeckou) a s tím souvisejících stavebních prací.

Stavební práce na komunikaci začnou ve čtvrtek 13.6.2024 v ranních hodinách a v případě příznivého počasí budou trvat do pátku 14.6.2024 do večerních hodin.

Komunikace tedy bude průjezdná bez omezení do čtvrtku 13.6.2024 ráno. Poté se uzavře a znovu by měla být průjezdná v sobotu 15.6.2024 v dopoledních hodinách.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Může ovšem nastat i varianta, kdy bude pršet a zhotovitel bude muset stavební práce přerušit.

V tomto případě dojde od pátku 14.6.2024 odpoledne do pondělí 17.6.2024 ráno k přerušení prací. Pokračovat v pracích se bude v pondělí ráno.

Tzn., že při nepříznivém počasí o víkendu bude sice možné projíždět stavbou, ale pouze s nejvyšší opatrností a na vlastní riziko, neboť bude zřejmě již nastříkaná impregnace na vozovce, a může dojít k ulpění impregnace na pneumatikách.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po dobu uzavírky stále platí, že budou vozidla jezdit po objízdné trase.

Upozorňujeme na skutečnost, že již došlo v rámci této uzavírky k poškození semaforu, který řídil průjezd na objízdné trase. Pokud se tak opět stane, prosím Vás, abyste poškození neprodleně oznámili na non-stop linku dopravního značení: 602 718 310    

Děkujeme za pochopení

Ing. Eva Koktová

ÚMČ Brno-Ivanovice