Aktuality

Pronájem tenisového kurtu Hatě

27. 03. 2024

PRONÁJEM TENISOVÉHO KURTU HATĚ

 

 

JAK POSTUPOVAT:

1) Rezervujte si termín online ZDE: REZERVACE

Cena za pronájem tenisového kurtu činí 200,- Kč za hodinu. Rezervovat kurt je možné po celých půlhodinách (začátek i konec v celou hodinu nebo v půl). 

2) Termín rezervace Vám bude potvrzen SMS zprávou a e-mailem

3) Po rezervaci uhraďte příslušnou částku na účet MČ Brno-Ivanovice č. 9005-20322621/0100, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a datum rezervace. Případně je možné nájem zaplatit na podatelně úřadu v hotovosti.

Platbu můžete zaslat prostřednictvím příslušného QR kódu:

                                                                                        

                            100,- Kč/30 minut                                                                                                                      200,- Kč/60 minut                                   

 

                                                                                      

300,- Kč/90 minut                                                                                                                      1000,- Kč/celý den

 

4) Potvrzení o platbě zašlete na e-mail: tajemnik@ivanovice.brno.cz nebo na tel: +420778726073.

5) Po doručení potvrzení o provedené platbě nebo po zaplacení v hotovosti Vám bude na Vámi uvedené tel. číslo odeslán kód ke skřínce s klíči, kterými se dostanete na kurt. Skříňka je umístěna u vchodu na kurt. Kód je platný v čase 15 minut před začátkem Vaší rezervace do 15 minut po skončení Vaší rezervace.

6) Po ukončení hry a uzamčení kurtu opět navolte přidělený kód na skříňce na klíče, klíče vložte do skříňky a tu uzavřete.

 

Děkujeme, že za sebou necháte kurt v pořádku a uklizený a klíče poctivě vracíte do skříňky k použití dalším hráčům.

Veškeré připomínky či návrhy směřujte na výše uvedený e-mail a telefon.

 

Zájemci o pravidelný pronájem kontaktujte tajemnici na e-mailu: tajemnik@ivanovice.brno.cz nebo na tel: +420778726073 pro uzavření nájemní smlouvy.